Mūsų partneriai

Italijos bendrovė Marcegaglia veikia nuo 1959 metų. Tai tarptautinė kompanija valdanti keturiasdešimt tris gamyklas įvairiuose pasaulio šalyse. Pagrindinė veiklos sritis, apie 80 %, metinių pajamų, tai plieno apdirbimas ir plieno gaminiai. Bendrovės apyvarta 2012-ais metais sudarė 4,4 mlrd. Euro. Viena iš įmonės specializacijų tai daugiasluoksnės plokštės su poliuretano užpildų.

2005-ais metais Marcegaglia atidarė nauja daugiasluoksnių plokščių gamyklą Lenkijoje, Marcegaglia Praszka. Gamykloje įdiegta inovacinė gamybos technologiją. Šios gamyklos gaminiai patraukliausiomis kainomis pristatomi Baltijos regione.

Slovėnijos bendrovė Trimo jau 50 metų siūlo originalius ir universalius sprendimus plieno statiniams, stogams, fasadams, konteineriams, o taip pat garso izoliacijos ir termoizoliacijos sistemas. Bendrovė Trimo laikoma viena iš Europos lyderių daugiasluoksnių statybinių plokščių iš akmens vatos gamyboje. Jos produkcijos kokybę užtikrina ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 sertifikatai. Gamybai naudojamos pažangiausios ir inovatyvios technologijos, daug dėmesio skiriama ekologiškų konstrukcijų kūrimui. Bendrovė teikia prestižinius apdovanojimus už geriausius architektūrinius sprendimus.