Apie mus

Mes esame vieninga ir stipri profesionalų komanda.
Pradėjome nuo Sandwich plokščių ir fasado sistemos Qbiss. Atatstovaujame tris gamintojus, ir svajojome įgytą kompetenciją panaudoti inovacinio produkto kūrimui. Taip gimė EKO KOMPAKT ir Sandwich Centras produktų linijos. Mes esame jauni, gyvybingi, veržlus, ir nuolat ieškome naujų iššūkių.

Iškelkite Ambicingus planus, ir mes padėsime įgyvendinti juos etapais.
Greitis ir didžiulė nauda – tai mūsų vizitinė kortelė. Maži investicijos kaštai – tai mūsų kredo.

Valerijus, įkūrėjas
Mes augame, mokomės, mes trokštame naujų žinių ir mylime inovacijas. Mes ieškome naujų inovacinių sprendimų ir diegiame šiuos sprendimus savo produktuose. Kiekvienas iš mūsų profesionalas, kartu mes komanda.
Pirkti iš mūsų komandos lengva ir malonu: greitai reaguojame į Jūsų užklausimus, siūlome ne tik gerą kainą, bet ir montuojame, vežame savo transportu, konsultuojame, pritaikome Jūsų poreikiams, modifikuojame, komplektuojame papildomus gaminius. Mes sprendžiame Jūsų problemas.
Mes siūlome inovacinius sprendimus, šie sprendimai padeda verslą pradėti lengviau ir greičiau, šie sprendimai kruopščiai apmastyti, šiuos sprendimus pritaikysime Jūsų veiklai. Kai siūlome sprendimus verslo pradžiai, tai EKO KOMPAKT pastatuose numatome optimalius matmenis, optimalų baldų ir įrangos išdėstymą. Kai siūlome sprendimus verslo plėtrai, tai EKO KOMPAKT linijoje numatome lengvą pastatų blokavimą tarpusavyje ir nesudėtingą modifikaciją. Kai siūlome sprendimus namų ūkiui, tai EKO KOMPAKT pastatuose galime pasigirti aukšta ergonomika, universalumu, pasiūlymu SurinkPats. Mes mąstome apie Jūsų poreikius, ir siūlome optimalus sprendimo būdus.